Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 229 - STRESZCZENIE. Yigit prosi Lilę o rękę [1.06]

1 min. czytania
31.05.2023 21:46
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 229. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 229 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 229. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 229: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 229. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Ender i Caner chcą zrobić Sahice dowcip z okazji urodzin Kerima. Skapa Zehra kupuje perfumy z niskiej półki. Sahika i Ender decydują się na pojednanie z powodu Kayi. Yildiz pytają Emira o radę w sprawie Kerima. Ten zabiera Yildiz na romantyczną przejażdżkę. Tymczasem Yigit prosi Lilę o rękę.

"Zakazany owoc", odcinek 229: Gdzie i kiedy oglądać?

229. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 1 czerwca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP