Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 228 - STRESZCZENIE. Yildiz zakochuje się [31.05]

1 min. czytania
30.05.2023 21:40
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 228. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 228 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 228. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 228: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 228. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Kaya domaga się od Sahiki, aby udowodniła, że nie ma żadnego związku z porwaniem Zehry. Halit jest wdzięczny Kerimowi za odnalezienie córki. Yildiz zwierza się Ender, że się zakochała.

"Zakazany owoc", odcinek 228: Gdzie i kiedy oglądać?

228. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 31 maja 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP