Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 223 - STRESZCZENIE. Halit podstępnie wprosił się do Yildiz [24.05]

1 min. czytania
19.05.2023 11:54
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 223. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 223 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 223. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 223: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 223. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Grupa osób dokucza Lili w kawiarni, ale Yigit postanawia stanąć w jej obronie. Ender informuje Halita, że Sahika postanowiła oddać dziesięć procent udziałów w holdingu. Ender zdaje sobie sprawę, że Halit podstępnie wprosił się do Yildiz. Zehra przeprasza Halita za pijaństwo. Postanawia walczyć z nałogiem.

"Zakazany owoc", odcinek 223: Gdzie i kiedy oglądać?

223. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 24 maja 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP