Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 222 - STRESZCZENIE. Zehra pogrążą się w alkoholizmie [23.05]

Sergiusz Kurczuk
1 min. czytania
19.05.2023 11:21
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 222. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 222 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 222. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 222: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 222. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Halit postanawia przeprowadzić się do Yildiz udając, że w domu Sitkiego doszło do awarii. Yildiz stara się ukryć przed nim, że Zehra znów sięga po alkohol. Nieświadomi przeprowadzki Halita, Kaya, Erim i Yigit udają się do jego domu. Tymczasem Kerim pojawia się przed drzwiami Yildiz, co wzbudza jej zdziwienie.

"Zakazany owoc", odcinek 222: Gdzie i kiedy oglądać?

222. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 23 maja 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP