Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 221 - STRESZCZENIE. Zamach na życie Sahiki [22.05]

1 min. czytania
19.05.2023 10:18

Streszczenie 221. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 221- STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 221. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 221: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 221. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Zamach na życie Sahiki, nie wypala. Ender doradza Yildiz, aby nie zbliżała się bardziej do Kerima. Sahika szantażuje Ender. Chce udziały w holdingu w zamian za milczenie w sprawie zamachu. Ender prosi Halita o radę i proponuje wspólną walkę z Sahiką.

"Zakazany owoc", odcinek 221: Gdzie i kiedy oglądać?

221. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 22 maja 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP