Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 214 - STRESZCZENIE. Nadir rezygnuje z małżeństwa z Yildiz [11.05]

Sergiusz Kurczuk
1 min. czytania
10.05.2023 16:09
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 214. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 214 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 214. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 214: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 214. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Przyjaciele Halita zobowiązują się mu pomóc. Nadir rezygnuje z małżeństwa z Yildiz. Sąsiadki Sitkiego odwiedzają rodzinę Halita. Yildiz proponuje, żeby Zehra i Lila zamieszkały u niej. Sahika za wszelką cenę chce pożegnać się z Nadirem.

"Zakazany owoc", odcinek 214: Gdzie i kiedy oglądać?

214. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 11 maja 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP