Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 213 - STRESZCZENIE. Yildiz zabiera Halitcana do pracy [10.05]

1 min. czytania
09.05.2023 15:47
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 213. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 213 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 213. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 213: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 213. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Yildiz mówi Ender, jak pozbyć się Nadira i wybiera się do Halita. Chociaż to wbrew umowie. Yildiz musi zabrać Halitcana do pracy. Tymczasem Aysel robi zakupy i gotuje dla Halita i dzieci. Erim jest zszokowany, kiedy szkolna sekretarka oznajmia, że nie czesne jest nie opłacone.

"Zakazany owoc", odcinek 213: Gdzie i kiedy oglądać?

213. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 10 maja 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP