Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 212 - STRESZCZENIE. Sahika traci pracę [9.05]

1 min. czytania
05.05.2023 17:33
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 212. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 212 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 212. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 212: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 212. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Sahika traci pracę i zwraca się z prośbą o pomoc do Kayi. Ender chce zabrać Erima do siebie, ale chłopiec wolą pozostać z ojcem. Lila poznaje prawdziwe oblicze Aksela. Nadir odmawia Sahice pracy, co powoduje, że postanawia się zemścić. Ender mówi Yildiz, że Nadir nie zrezygnował z ich małżeństwa.

"Zakazany owoc", odcinek 212: Gdzie i kiedy oglądać?

212. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 9 maja 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP