Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 211 - STRESZCZENIE. Halit popada w bankructwo [8.05]

1 min. czytania
04.05.2023 17:57
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 211. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 211 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 211. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 211: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 211. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Sahika informuje Halita, że Yildiz stanie się bogata. Tymczasem Halit popada w bankructwo. Nadir nie rezygnuje z planów ożenku z Yildiz. Lekarz Leyli mówi Halitowi, że nie doszło do żadnej aborcji. Jego rodzina przeprowadza się natomiast do skromnego domu Sitkiego. Emir opowiada o tym Yildiz, która szczerze im współczuje.

"Zakazany owoc", odcinek 211: Gdzie i kiedy oglądać?

211. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 8 maja 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP