Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 210 - STRESZCZENIE. Halit wyrzuca Zehrę z domu [5.05]

1 min. czytania
04.05.2023 15:08
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 210. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 210 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 210. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 210: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 210. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Yigit słyszy, jak Aksel drwi z Lili. Zehra sprzedaje biżuterię, aby zdobyć pieniądze na inwestycję. Halit wyrzuca ją z domu. Inna firma proponuje kupno musu jabłkowego Yildiz za dużo wyższą kwotę. Halit pyta o lekarza, który miał rzekomo dokonać aborcji.

"Zakazany owoc", odcinek 210: Gdzie i kiedy oglądać?

210. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 5 maja 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP