Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 209 - STRESZCZENIE. Zehra kupuje sobie fanów [4.05]

1 min. czytania
26.04.2023 15:43
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 209. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 209 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 209. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 209: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 209. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Yildiz ostatecznie odrzuca oświadczyny Nadira. Akin namawia Zehrę do kupienia internetowych fanów. Tymczasem Yildiz otrzymuje dobrą ofertę sprzedaży przepisu na swój mus jabłkowy. Sahika zachęca nową służącą, by została jej donosicielką. Kobieta się nie zgadza. Sahika wpada w gniew i oskarża ją o złodziejstwo. 

"Zakazany owoc", odcinek 209: Gdzie i kiedy oglądać?

209. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 4 maja 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP