Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 208 - STRESZCZENIE. Yildiz przyjmuje oświadczyny od Nadira [28.04]

Sergiusz Kurczuk
1 min. czytania
26.04.2023 13:24
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 208. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 208 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 208. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 208: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 208. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Nadir i Ender organizują przyjęcie-niespodziankę z okazji urodzin Yildiz. Podczas imprezy Lila zauważa Yigita z jego nową narzeczoną, co powoduje gniew Halita. Tymczasem Sahika wyjawia Yildiz sekret - Leyla jest w ciąży. Zszokowana nowiną Yildiz przyjmuje oświadczyny od Nadira.

"Zakazany owoc", odcinek 208: Gdzie i kiedy oglądać?

208. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 28 kwietnia 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP