Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 206 - STRESZCZENIE. Leyla usunęła ciążę? [26.04]

1 min. czytania
25.04.2023 13:12
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 206. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 206 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 206. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 206: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 206. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

To jak zachowuje się Vivian wstrząsa rodziną Yigita. Leyla kłamie, że usunęła ciążę. Tymczasem Yildiz rozpoczyna pracę jako prezenterka pogody w telewizji. Samotny Halit prosi Erima, aby wrócił do domu.

"Zakazany owoc", odcinek 206: Gdzie i kiedy oglądać?

206. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 26 kwietnia 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP