Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 205 - STRESZCZENIE. Nadir proponuje małżeństwo Yildiz tuż po rozwodzie [25.04]

Sergiusz Kurczuk
1 min. czytania
24.04.2023 15:55

Streszczenie 205. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 204 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 204. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 204: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 205. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Halit odczuwa odejście Yildiz i Halitcana. Lila jedzie na lotnisko, aby powitać Yigita i widzi, jak idzie za rękę z inną kobietą. Yildiz udziela wywiadu o życiu z Halitem. Zaraz po rozwodzie z Yildiz, Nadir proponuje jej małżeństwo. Tymczasem Layla informuje załamanego Halita, że jest w ciąży.

"Zakazany owoc", odcinek 205: Gdzie i kiedy oglądać?

205. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 25 kwietnia 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP