Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 204 - STRESZCZENIE. Halit podpisuje papiery rozwodowe [24.04]

1 min. czytania
21.04.2023 15:11
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 204. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 204 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 204. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 204: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 204. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Po sprzeczce z ojcem Erim, Eray opuszcza dom. Kaya pokazuje Halitowi dokumenty rozwodowe, a Yildiz publicznie poucza Leylę. Halit od ręki podpisuje papiery rozwodowe. Lila i Zehra również rozważają opuszczenie rodzinnego domu.

"Zakazany owoc", odcinek 204: Gdzie i kiedy oglądać?

204. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 24 kwietnia 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP