Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 202 - STRESZCZENIE. Halit przyłapany z kochanką [20.04]

Sergiusz Kurczuk
1 min. czytania
19.04.2023 14:50

Streszczenie 202. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 202 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 202. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 202: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 202. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Yigit wyrusza do Szwajcarii. Ender chce pojechać z Kayą. Nie znajduje jednak swojego paszportu. Zerrin sugeruje Yildiz, że Halit ma kochankę. Kobieta śledzi Halita i zastaje go sam na sam z Leylą.

"Zakazany owoc", odcinek 202: Gdzie i kiedy oglądać?

202. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 20 kwietnia 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP