Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 201 - STRESZCZENIE. Leyla odchodzi od Halita [19.04]

1 min. czytania
18.04.2023 14:55
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 201. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 201 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 201. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 201: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 201. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Leyla mówi Halitowi, że zamierza odejść. Halit każe Yildiz odwołać przyjęcie urodzinowe. Caner dowiaduje się, że Leyla mieszka w domu Halita. Ender zastanawia się, czy powiedzieć o tym Yildiz.

"Zakazany owoc", odcinek 201: Gdzie i kiedy oglądać?

201. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 19 kwietnia 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP