Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 198 - STRESZCZENIE. Leyla poderwała Faruka [14.04]

Sergiusz Kurczuk
1 min. czytania
14.04.2023 14:52
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 198. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 198 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 198. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 198: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 198. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Sahika daje do zrozumienia Ender, że Leyla poderwała Faruka. Tymczasem Yildiz nagrywa film z celebrytą. Ender i Kaya nie mają zamiaru się rozstać. Halit coraz bardziej interesuje się Leylą.

"Zakazany owoc", odcinek 198: Gdzie i kiedy oglądać?

198. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 14 kwietnia 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP