Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 197 - STRESZCZENIE. Yildiz i Ender śledzą Leylę [13.04]

1 min. czytania
12.04.2023 21:26
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 197. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 197 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 197. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 197: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 197. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Związek Leyli i Halita rozwija się. Yildiz i Ender postanawiają śledzić Leylę. Zerrin podejrzewa, że Halit ma romans z Leylą. Yildiz spotyka Arkana w kawiarni Enisa i przekonuje go, aby zagrał w filmie.

"Zakazany owoc", odcinek 197: Gdzie i kiedy oglądać?

197. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 13 kwietnia 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP