Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 195 - STRESZCZENIE. Zehra podejrzewa Leylę o romans z Halitem [11.04]

Sergiusz Kurczuk
1 min. czytania
06.04.2023 15:28
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 195. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 195 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 195. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 195: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 195. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Yigit czuje się dotknięty faktem, że Halit nie akceptuje jego związku z Lilą. Sahika proponuje Yigitowi swoją pomoc. Zehra próbuje zdobyć informacje od Leyli, ponieważ chce dowiedzieć się, czy kobieta ma romans z Halitem.

"Zakazany owoc", odcinek 195: Gdzie i kiedy oglądać?

195. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 11 kwietnia 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP