Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 194 - STRESZCZENIE. Caner i Emir podrywają na małego Halit Cana [7.04]

1 min. czytania
05.04.2023 15:55
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 194. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 194 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 194. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 194: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 194. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Ender próbuje wydobyć od Nadira szczegóły spotkania z Leylą. Yildiz chce pracować w holdingu. Caner i Emir flirtują z dziewczynami, które interesują się małym Halitem Canem. Yildiz z Zehrą i Akinem zaliczają wpadkę w telewizji. Dziewczyna dostaje zakaz od Halita na pracę przed kamerą. 

"Zakazany owoc", odcinek 194: Gdzie i kiedy oglądać?

194. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 7 kwietnia 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP