Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 193 - STRESZCZENIE. Ender kupuje seksowną bieliznę [6.04]

1 min. czytania
05.04.2023 14:14
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 193. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 193 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 193. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 193: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 193. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Lila i Yigit mają nadzieję, że ich rodzice zaakceptują ich związek. Zehra robi wywiad z Zerrin. Yildiz nastawia Halita przeciwko Leyli. Halit mówi Zerrin, że może prosić ją o pomoc finansową. Yildiz zastanawia się, dlaczego Ender kupuje seksowną bieliznę.

"Zakazany owoc", odcinek 193: Gdzie i kiedy oglądać?

193. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 6 kwietnia 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP