Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 192 - STRESZCZENIE. Yildiz chce się pozbyć Leyli [5.04]

1 min. czytania
04.04.2023 15:33
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 192. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 192 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 192. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 192: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 192. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Yildiz próbuje przekonać Nadira, aby pomógł jej w pozbyciu się Leyli ze swojego życia. Sahika podpowiada Leyli, co musi zrobić, aby stać się żoną Halita. Matka Lili przyjeżdża z Ameryki, co wywołuje napięcie w rodzinie.

"Zakazany owoc", odcinek 192: Gdzie i kiedy oglądać?

192. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 5 kwietnia 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP