Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 191 - STRESZCZENIE. Halit chce wymierzyć Leyli karę [4.04]

Sergiusz Kurczuk
1 min. czytania
04.04.2023 13:22
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 191. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 191 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 191. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 191: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 191. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Leyla postanawia pozostać w pracy u Halita pomimo oskarżeń o kradzież, które na nią spadły. Halit nie traktuje jej jako winnej. Sahika sprytnie nakłania Karę, aby przyjął ją z powrotem do domu. Tymczasem Halit postanawia jednak ukarać Leylę. Ta wyrzuca Yildiz, Emirowi i Canerowi to, co o nich myśli.

"Zakazany owoc", odcinek 191: Gdzie i kiedy oglądać?

191. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 4 kwietnia 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP