Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 190 - STRESZCZENIE. Halit wpada w szał [3.04]

1 min. czytania
31.03.2023 17:20
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 190. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 190 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 190. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 190: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 190. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Halit wpada w szał na widok Yigita i Akina w swoim domu. Chce odesłać Leylę z powrotem do Ameryki. Leyla podsłuchuje rozmowę Emira z Yildiz i dowiaduje się, kto spiskował przeciwko niej. Prosi Sahikę o pomoc w zemście na swoich wrogach. Ta knuje intrygę, by wzbudzić litość w Yigicie.

"Zakazany owoc", odcinek 190: Gdzie i kiedy oglądać?

190. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 3 kwietnia 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP