Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 189 - STRESZCZENIE. Ender chce pozbyć się Leyli [31.03]

Sergiusz Kurczuk
1 min. czytania
31.03.2023 15:41
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 189. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 189 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 189. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 189: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 189. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Ender wymyśliła podstępny plan, aby pozbyć się Leyli. Nadir uwodzi Zehrę. Layla rozmawia z Halitem i mówi mu, jak okropnie Ender ją potraktowała. Emir przychodzi do domu ze swoją dziewczyną, co zszokuje jego rodzinę. Zehra i Akin kręcą nowy materiał. Pomaga im Aysel.

"Zakazany owoc", odcinek 189: Gdzie i kiedy oglądać?

189. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 31 marca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP