,

"Zakazany owoc", odcinek 187 - STRESZCZENIE. Yildiz i Zehra trafiły do aresztu [29.03]

29.03.2023 16:16

Streszczenie 187. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 187 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 187. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 187: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 187. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Halit jest wściekły, gdy dowiaduje się, że Yildiz i Zehra trafiły do aresztu. Yildiz otrzymuje zdjęcia sugerujące, że Halit ją zdradza z Leylą. Nadir podejrzewa, że nalot na kasyno był inspirowany przez Ender.

loader

"Zakazany owoc", odcinek 187: Gdzie i kiedy oglądać?

187. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 29 marca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP

Logo radiozet Dzieje się