Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 186 - STRESZCZENIE. Halit wzywa policję do kasyna [28.03]

1 min. czytania
27.03.2023 16:33
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 186. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 186 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 186. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 186: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 186. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Halit jest niezadowolony z Kayi. Tymczasem Lila martwi się o Yigita. Sahika przekazuje Halitowi informację, że to Nadir otworzył kasyno. Halit postanawia wezwać na miejsce policję.

"Zakazany owoc", odcinek 186: Gdzie i kiedy oglądać?

186. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 28 marca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP