Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 184 - STRESZCZENIE. Yildiz kradnie dowód od Halita [24.03]

1 min. czytania
23.03.2023 16:03
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 184. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 184 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 184. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 184: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 184. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Lila zawozi pijanego Yigita do jego domu, co powoduje dodatkowe problemy. Metin odkrywa słaby punkt Nadira. Mężczyzna zmusza Yildiz, aby ukradła bardzo ważny dowód od Halita.

"Zakazany owoc", odcinek 184: Gdzie i kiedy oglądać?

184. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 24 marca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP