,

"Zakazany owoc", odcinek 184 - STRESZCZENIE. Yildiz kradnie dowód od Halita [24.03]

23.03.2023 16:03

Streszczenie 184. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 184 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 184. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 184: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 184. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Lila zawozi pijanego Yigita do jego domu, co powoduje dodatkowe problemy. Metin odkrywa słaby punkt Nadira. Mężczyzna zmusza Yildiz, aby ukradła bardzo ważny dowód od Halita.

loader

"Zakazany owoc", odcinek 184: Gdzie i kiedy oglądać?

184. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 24 marca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP

Logo radiozet Dzieje się