Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 183 - STRESZCZENIE. Zehra myli dzieci [23.03]

Sergiusz Kurczuk
1 min. czytania
22.03.2023 15:44
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 183. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 183 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 183. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 183: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 183. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Ender dąży do zorganizowania kompromitującego spotkania między Sahiką a Nadirem. Zehra idzie na spacer z Halitem, ale popełnia poważny błąd i myli dzieci. Lila stara się wywołać zazdrość u Yigita, podczas gdy Sahika prowokuje Endera.

"Zakazany owoc", odcinek 183: Gdzie i kiedy oglądać?

183. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 23 marca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP