Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 181 - STRESZCZENIE. Ender znieważa Leylę [21.03]

1 min. czytania
20.03.2023 15:29
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 181. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 181 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 181. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 181: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 181. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Ender i Sahika przeprowadzają intrygę, przez którą Halit widzi Yildiz siedzącą przy jednym stole z Nadirem. Ender znieważa Leylę, która zwraca się o pomoc do Halita. Sahika wyjaśniła Halitowi, jak przebiegała intryga Ender.

"Zakazany owoc", odcinek 181: Gdzie i kiedy oglądać?

181. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w 21 marca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP