Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 179 - STRESZCZENIE. Yigit rozwodzi się z Lilą [17.03]

1 min. czytania
16.03.2023 17:05
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 179. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 179 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 179. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 179: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 179. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Yigit rozwodzi się z Lilą, a Yildiz zostaje przewodniczącą fundacji. Tymczasem Zehra publikuje w internecie kolejny film, a Ender uspokaja Yildiz w sprawie podsłuchu. 

"Zakazany owoc", odcinek 179: Gdzie i kiedy oglądać?

179. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w piątek, 17 marca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP