Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 177 - STRESZCZENIE. Leyla rzuca pracę [15.03]

Sergiusz Kurczuk
1 min. czytania
15.03.2023 15:51
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 177. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 177 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 177. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 177: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 177. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Sahika podstępnie umawia się na spotkanie z Erimem. Informuje go o planowanym ślubie Ender i Kayi. Leyla decyduje, że chce odejść z pracy u Kayi. Ender przedstawia Yigita Nadirowi. Yildiz organizuje spotkanie towarzyskie.

"Zakazany owoc", odcinek 177: Gdzie i kiedy oglądać?

177. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 15 marca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP