Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 174 - STRESZCZENIE. Lila mści się na Yigicie [10.03]

Sergiusz Kurczuk
1 min. czytania
09.03.2023 14:55
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 174. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 174 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 174. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 174: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 174. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Lila mści się na Yigicie. Tymczasem Halit i Yildiz udają się do restauracji, ale ich kolację psują Nadir i Ender. Yildiz i Zehra starają się ukryć przed ojcem fakt, że Lila nie nocowała w domu. Yigit zaprasza Kayę i Ender na spotkanie. Domaga się, aby się pobrali.

"Zakazany owoc", odcinek 174: Gdzie i kiedy oglądać?

174. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 10 marca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP