Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 173 - STRESZCZENIE. Yigit porywa Lilę [9.03]

1 min. czytania
08.03.2023 15:45
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 173. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 173 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 173. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 173: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 173. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Ender dokonuje zakupu samochodu dla Yigita. Udziałowcy zdradzają Halita i popierają Nadira w jego decyzji o sprzedaży fabryk. Yildiz chce zemścić się na Ender i planuje odebrać jej stanowisko prezesa stowarzyszenia. Wraz z Kinem snuje spisek, a Yigit porywa Lilę.

"Zakazany owoc", odcinek 173: Gdzie i kiedy oglądać?

173. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 9 marca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP