Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 171 - STRESZCZENIE. Kaya i Leyla całują się [7.03]

1 min. czytania
06.03.2023 14:30
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 171. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 171 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 171. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 171: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 171. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Yigit odrzuca zaproszenie na kolację od Emira i Canera. Halit pokazuje Yildiz nowy dom. Kobieta nadal nie jest pewna co do Halita. Radzi się Leyli. Tymczasem między Kayą i Leyla dochodzi do pierwszego pocałunku. Nadir odwiedza Halita. Ender, która jest jego wspólniczką mówi Leyli by trzymała się z daleka od Kayi.

"Zakazany owoc", odcinek 171: Gdzie i kiedy oglądać?

171. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 7 marca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP