Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 170 - STRESZCZENIE. Nadir kontaktuje się z rodziną Halita [6.03]

1 min. czytania
03.03.2023 15:53

Streszczenie 170. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 170 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 170. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 170: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 170. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Halit unika rozmowy na temat rozwodu. Ender organizuje spotkanie Yigita i Lili, mimo że para nie jest tego świadoma. Nadir, ukrywając swoją tożsamość, nawiązuje kontakt z rodziną Halita. Yigit zabiera Erima do Ender. Zehra i Akin sugerują Halitowi napisanie swojej biografii.

"Zakazany owoc", odcinek 170: Gdzie i kiedy oglądać?

170. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 6 marca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP