Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", 166 - STRESZCZENIE. Yigit i Kaya robią Sahice wyrzuty [28.02]

1 min. czytania
27.02.2023 16:49
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 166. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 166 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 166. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 166: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 166. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Yigit i Kaya robią Sahice wyrzuty. Halit również ją odrzuca, a Kayę oskarża o zdradę. Yigit nie chce podpisywać papierów, które mogłyby unieważnić jego ślub z Lilą.  Tymczasem Yildiz wraca ze swoim dzieckiem do rezydencji Halita.

"Zakazany owoc", odcinek 166: Gdzie i kiedy oglądać?

166. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć we wtorek, 28 lutego 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP