Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc" - odcinek 163 - STRESZCZENIE. Obcisła sukeinka płata figla Yildiz [23.02]

1 min. czytania
23.02.2023 16:26
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 163. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 163 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 163. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc", odcinek 163: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 163. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Sahika informuje Halita, że znalazła inwestora. Mężczyzna jest zachwycony, gdy odwiedzają go wszystkie jego dzieci wraz z Halitcanem. Tymczasem Yildiz olśniewa wszystkich swoją obcisłą kreacją. Niestety jej sukienka wkrótce staje się powodem poważnego problemu. Emir namawia Kayę, by pomógł Leyli. W tym czasie Ender i Caner podejmują próbę zlokalizowania wspólnika Sahiki.

"Zakazany owoc", odcinek 163: Gdzie i kiedy oglądać?

163. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 23 lutego 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

Czytaj także:  Wojciech Smarzowski robi kolejny film. O czym będzie "Dom dobry"?

RadioZET.pl/Teleman.pl

 

Najlepsze festiwalowe filmy 2022 roku – TOP10 Filmów, które dopiero trafią do polskich kin [LISTA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwali