Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc" - odcinek 159 - STRESZCZENIE. Kaya składa Ayse niedwuznaczną propozycję [17.02]

1 min. czytania
16.02.2023 13:39
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 159. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 159 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 159. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc", odcinek 159: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 159. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Halit krytykuje Kayę za pomoc Yildiz i jest zaniepokojony, że jego żona może się o tym dowiedzieć. Lila otrzymuje dobrą ocenę za swoją pracę na uczelni dzięki pomocy Yigita. Yildiz decyduje się na pogodzenie się z Halitem. Ktoś donosi mężowi Leyli, że widział ją w Stambule. Tymczasem Ender rozpoznaje głos mężczyzny, który współpracuje z Sahiką i nawiązuje z nim kontakt. Kaya składa Ayse niedwuznaczną propozycję, ale ona uprzejmie ją odrzuca.

"Zakazany owoc", odcinek 159: Gdzie i kiedy oglądać?

159. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 17 lutego 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

Czytaj także:  Wojciech Smarzowski robi kolejny film. O czym będzie "Dom dobry"?

RadioZET.pl/Teleman.pl

 

Najlepsze festiwalowe filmy 2022 roku – TOP10 Filmów, które dopiero trafią do polskich kin [LISTA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwali