Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc" - odcinek 158 - STRESZCZENIE. Caner zaprasza Yildiz do domu Ender [16.02]

Sergiusz Kurczuk
1 min. czytania
15.02.2023 15:27
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 158. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 158 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 157. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc", odcinek 158: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 158. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Kaya proponuje, by zawieźć Leylę w jej rodzinne strony, ale ta reaguje z paniką. Na przyjęciu po obrzezaniu, pojawia się Ender, co wywołuje zdumienie Halita i Sahiki. Yildiz zmienia podejście i proponuje Halitowi podpisanie papierów rozwodowych. Kaya sugeruje, aby Yildiz wyprowadziła się od Emira. Tymczasem Caner zaprasza Yildiz do domu Ender.

"Zakazany owoc", odcinek 158: Gdzie i kiedy oglądać?

158. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 16 lutego 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

Czytaj także:  Wojciech Smarzowski robi kolejny film. O czym będzie "Dom dobry"?

RadioZET.pl/Teleman.pl

 

Najlepsze festiwalowe filmy 2022 roku – TOP10 Filmów, które dopiero trafią do polskich kin [LISTA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwali