Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc" - odcinek 157 - STRESZCZENIE. Obrzezanie dziecka Yildiz [15.02]

Sergiusz Kurczuk
1 min. czytania
14.02.2023 14:55
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 157. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 157 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 157. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc", odcinek 157: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 157. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Sahika nadal wmawia Halitowi, że Yildiz jest związana z Emirem. Kaya odrzuca prośbę o pomoc ze strony klienta, który nieodpowiednio wypowiadał się o Leyli. Ender powraca do stowarzyszenia. Na przyjęciu z okazji obrzezania, Yildiz zachowuje się niegrzecznie wobec Halita.

"Zakazany owoc", odcinek 157: Gdzie i kiedy oglądać?

157. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 15 lutego 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

Czytaj także:  Wojciech Smarzowski robi kolejny film. O czym będzie "Dom dobry"?

RadioZET.pl/Teleman.pl

 

Najlepsze festiwalowe filmy 2022 roku – TOP10 Filmów, które dopiero trafią do polskich kin [LISTA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwali