Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc" - odcinek 144 - STRESZCZENIE. Erim próbuje udusić Yildiz [27.01]

2 min. czytania
25.01.2023 15:46
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 144. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Halit urządza awanturę Yildiz. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc - kadr z srialu
fot. materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 144 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 144. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc", odcinek 144: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 144. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Erim jest sfrustrowany i rozgoryczony. Jego stan jest tak zły, że w swojej złości nieoczekiwanie atakuje Yildiz i próbuje ją udusić.

W innej części miasta Caner kontaktuje Leylę z Karą. Dzięki poleceniu, dziewczynie udaje się znaleźć zatrudnienie. Następnie Yildiz organizuje spotkanie ze znajomymi paniami z towarzystwa oraz reporterami, którym chce wyznać całą prawdę o swojej obecnej sytuacji. Sahika zaś cały czas próbuje wzbudzić zainteresowanie Lili Yigitem.

"Zakazany owoc", odcinek 144: Gdzie i kiedy oglądać?

144. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w piątek 27 stycznia 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

Czytaj także: Sequele "365 dni" mają szanse na Złote Maliny. Ogłoszono nominacje do najgorszych filmów roku

RadioZET.pl/Teleman.pl

 

Najlepsze filmy 2022 roku – wybór redakcji kulturalnej RadioZET.pl [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe dystrybutorów