Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 141 - STRESZCZENIE. Kaya wie, że Halit i Sahika chcą się pobrać [24.01]

1 min. czytania
23.01.2023 14:31
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 141. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Kaya dowiaduje się, że Halit i Sahika chcą wziąć ślub. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 141 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 141. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 141: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 141. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Kaya dowiaduje się, że Halit i Sahika chcą wziąć ślub. Mężczyzna oferuje Emirowi i Caerowi pracę. Na przyjęciu zaręczynowym pojawia się Yildiz. Kobieta ogłasza, że jest w ciąży z Halitem. Tymczasem Yigit wspiera Erima, który przeżywa śmierć matki.

"Zakazany owoc", odcinek 141: Gdzie i kiedy oglądać?

141. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć we wtorek, 24 stycznia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP