Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 106 - STRESZCZENIE. Yildiz zastawia pułapkę na Kemala [28.11]

1 min. czytania
24.11.2022 11:34
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 106. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Yildiz zastanawia pułapkę na Kemala. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 106 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 106. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 106: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 106. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Yildiz szykuje pułapkę na Kemala. Natomiast Halit i Zehra zastają go tam z domniemaną kochanką. Mężczyzna próbuje się wytłumaczyć, ale nikt nie chce go słuchać. Tymczasem Alihan planuje wyjechać do USA.

"Zakazany owoc", odcinek 106: Gdzie i kiedy oglądać?

106. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 28 listopada. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP