Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 103 - STRESZCZENIE. Mustafa wychodzi z więzienia [23.11]

1 min. czytania
21.11.2022 11:53
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 103. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Mustafa wychodzi z więzienia. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

"Zakazany owoc", odcinek 103 - STRESZCZENIE. Mustafa wychodzi z więzienia [23.11]

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 103 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 103. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 103: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 103. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Mustafa - ojciec Yildiz, wychodzi z więzienia. Postanawia odnaleźć jej matkę - Asuman. Tymczasem Lila zdradza Halitowi, że widziała Kemala w sypialni Yildiz. Dundar nie rozumie przyjaźni Zeynep z Hakanem. W tym czasie Ender chce ugadać Kemala. Zeynep czeka, by poznać rodzinę Dundara.

"Zakazany owoc", odcinek 103: Gdzie i kiedy oglądać?

103. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w środę, 23 listopada. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.