Obserwuj w Google News

Gwiazdor serialu "Pan Złota Rączka" aresztowany za przemoc domową. Uważa sprawę za "rozdmuchaną"

2 min. czytania
22.06.2023 20:49
Zareaguj Reakcja

Zachery Ty Bryan znany z serialu "Pan Złota Rączka", trafił do aresztu pod zarzutami przemocy domowej. Wyjaśnił zajście i uważa, że sprawa była medialną nagonką.

Pan złota rączka - Patricia Richardson, Jonathan Taylor Thomas, Tim Allen, Taran Noah Smith, Zachery Ty Bryana
fot. Touchstone Television/Courtesy Everett Collection/Everett Collec

W 2021 roku Zachery Ty Bryan, który jako dziecko grał w sitcomie "Pan Złota Rączka" został aresztowany za przemoc domową. Po prawie trzech latach od zdarzenia postanowił skomentować sprawę.

Zachery Ty Bryan aresztowany za przemoc domową

Aktor udzielił wywiadu dla The Hollywood Reporter. Stwierdził w nim, że zdarzenie, w które zaangażowana była jego partnerka Johnnie Faye Cartwright "zostało rozdmuchane do nieproporcjonalnych rozmiarów". Bryan twierdzi, że "nawet tak naprawdę nie doszło do kontaktu fizycznego".

Redakcja poleca

Zrobiliśmy się naprawdę głośni. Krzyczeliśmy, a ponieważ byliśmy w kamienicy, która miała [cienkie ściany], wszyscy to słyszeli. Pod koniec dnia [policja] rzuca na ciebie kilka zarzutów, ponieważ ostatecznie chcą, abyś się do czegoś przyznał. Mogłem z tym walczyć… ale to większy stres i robienie większego dramatu.

Zachery Ty Bryan - Pan Złota Rączka - kadr z serialu/ Touchstone Television/Courtesy Everett Collection/Everett Collec
fot. Zachery Ty Bryan - Pan Złota Rączka - kadr z serialu/ Touchstone Television/Courtesy Everett Collection/Everett Collec

Gwiazdor "Pana Złotej Rączki" zgodził się zawrzeć ugodę i przyznał się do groźby oraz napaści czwartego stopnia, która miała miejsce w lutym 2021 roku, Powiedział, że "dopuścił się dwóch wykroczeń i na tym się skończyło". Dzięki ugodzie wycofano sześć innych zarzutów, w tym duszenie i zastraszanie.
Bryan nazwał zdarzenie "doświadczeniem edukacyjnym", za które jest wdzięczny.

Dziękuję Bogu za to. Przeszedłem przez sytuację, której - jestem pewien, że wielu ludzi na całym świecie doświadcza ze swoimi partnerami.

Cartwright odmówiła komentarza, jednak wraz z Bryanem pozostali w związku i zaręczyli się w listopadzie 2021 roku. W następnym roku para pochwaliła się fanom, że spodziewają się bliźniąt. Wcześniej doczekali się córki.

Zachery Ty Bryan: najważniejsze osiągnięcia

Aktor urodził się 9 października 1981 w Aurora w stanie Kalifornia. Zasłynął rolą Bradleya "Brada" Taylora - syna tytułowego bohatera w serialu "Pan Złota Rączka". W swojej karierze wystąpił też w takich produkcjach, jak "Furia: Carrie 2", "Szybcy i wściekli: Tokio Drift", "Weronika Mars", "Tożsamość szpiega" czy "Longshot". Dwukrotnie zdobył Nagrodę Młodych Artystów. Jego żoną była Carly Matros, z którą doczekał się czwórki dzieci.

Redakcja poleca

RadioZET.pl/The Hollywood Reporter