Obserwuj w Google News

"Winnice miłości", odcinek 7 - STRESZCZENIE. Melina i Achilles zostają napadnięci [27.01]

1 min. czytania
25.01.2023 16:55
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 7. odcinka serialu "Winnice miłości" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie 7. odcinka serialu "Winnice miłości".

Winnice miłości - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

" Winnice miłości", odcinek 7 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie popularnej telenoweli "Winnice miłości", która zastąpiła " Dzikie pszczoły"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć pierwszy odcinek greckie serialu? Prezentujemy streszczenie odcinka 7. serialu "Winnice miłości" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Winnice miłości", odcinek 7: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 7. odcinka serialu "Winnice miłości" prezentuje się następująco:

Podczas sekretnej randki Meliny i Achilleasa dochodzi do serii dramatycznych zdarzeń. Kochankowie zostają zaatakowani przez dwóch uzbrojonych mężczyzn. Kobieta jest zmuszona złożyć zeznania na policji. Następnie zaś musi wyznać prawdę Sifisowi. Niedługo potem decyduje się skonfrontować z Aggeliki. Chce sprawdzić, w jaki sposób kobieta opisze swoją relację z obecnym partnerem. Sama przestała bowiem ufać tłumaczeniom męża, więc chce porównać, jak to było w wypadku innej kobiety.

Tymczasem napastnicy z miejsca schadzki postanawiają wykorzystać informację o romansie ofiar. Dimitra sądzi, że Nektarios nie wrócił jeszcze na Cypr, więc zaprasza Antonisa. Kiedy opowiada o ich wspólnej przeszłości, mężczyzna nagle wchodzi. Słyszał rozmowę.

"Winnice miłości", odcinek 7: Gdzie i kiedy oglądać?

7. odcinek serialu "Winnice miłości" będzie można obejrzeć w piątek, 27 stycznia 2023 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:55 na kanale TVP Kobieta.

Czytaj także:  Koncert Zenka Martyniuka odwołany. Nie chcieli disco polo na uniwersytecie

RadioZET.pl/Teleman.pl  

Najlepsze festiwalowe filmy 2022 roku – TOP10 Filmów, które dopiero trafią do polskich kin [LISTA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwali