Obserwuj w Google News

"Winnice miłości", odcinek 6 - STRESZCZENIE. Anasthasia próbuje zabić Matheosa [26.01]

Michał Kaczoń
1 min. czytania
25.01.2023 10:53
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 6. odcinka serialu "Winnice miłości" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie 6. odcinka serialu "Winnice miłości".

Winnice miłości - kadr z serialu
fot. Materiały prasowe TVP

"Winnice miłości", odcinek 6 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie popularnej telenoweli "Winnice miłości", która zastąpiła " Dzikie pszczoły"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć pierwszy odcinek greckie serialu? Prezentujemy streszczenie odcinka 6. serialu "Winnice miłości" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Winnice miłości", odcinek 6: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 6. odcinka serialu "Winnice miłości" prezentuje się następująco:

Melina coraz bardziej zbliża się do Achillesa. Wszystko za sprawą starcia z mężem, po którym kobieta szuka pocieszenia w ramionach innego. Relację pary ukradkiem obserwuje Daphni, która jest świadkiem ich czułości. Decyduje się przemówić kobiecie do rozsądku.

W tym samym czasie Eurydika zaczyna podejrzewać swojego ukochanego o zdradę. Ostatni był wobec niej zbyt obojęty, więc kobieta zastaanawia się co kryje się za takim zachowaniem mężczyzny. Jakiś czas później kochankowie umawiają się na sekretną randkę w odosobnionym miejscu, narażając się na niebezpieczeństwo. Anastasia nie potrafi zapanować nad swoją nienawiścią do Mattheosa. Próbuje go zabić. Jej frustrację pogłębia Mattheos, ujawniając, że odwołał ślub z powodu szantażu.

"Winnice miłości", odcinek 6: Gdzie i kiedy oglądać?

6. odcinek serialu "Winnice miłości" będzie można obejrzeć w czwartek, 26 stycznia 2023 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:55 na kanale TVP Kobieta.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP