Obserwuj w Google News

"Winnice miłości" - odcinek 18 - STRESZCZENIE. Eurydiki szantażuje Achilleasa [09.02]

1 min. czytania
07.02.2023 15:53
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 18. odcinka serialu "Winnice miłości" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie 18. odcinka serialu "Winnice miłości".

Winnice miłości - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Winnice miłości", odcinek 18 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie popularnej telenoweli "Winnice miłości", która zastąpiła "Dzikie pszczoły"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć pierwszy odcinek greckiego serialu? Prezentujemy streszczenie odcinka 18. serialu "Winnice miłości" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Winnice miłości", odcinek 18: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 18. odcinka serialu "Winnice miłości" prezentuje się następująco:

Diamantis ma szansę poznać przeszłość Daphni. Manolis kłóci się z Konstantiną. Natomiast Sifis i Anastasia mówią Diamantisowi, że ród Mattheou specjalnie zniszczył swoje wino, by zepsuć interesy ze swoimi partnerami biznesowymi. Tymczasem Mattheosowi, nie udaje się odkryć prawdy o śmierci jego rodziców. Melina poznaje zamiary Sifisa. Mężczyzna chce zniszczyć rodzinę Mattheou. Ucieka od męża, przez co ten wpada w złość. Eurydiki szantażuje Achilleasa. Jeśli ją rzuci, zdradzi Sifisowi prawdę o romansie z Meliną. Sifis udaje się do domu rodziców Meliny, by ją odszukać.

"Winnice miłości", odcinek 18: Gdzie i kiedy oglądać?

18. odcinek serialu "Winnice miłości" będzie można obejrzeć 9 lutego 2023 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:55 na kanale TVP Kobieta.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP